Nieuws

Walcheren JO7-2 - VCK JO7-1

De nieuwe teamfoto, vlnr: Guido, Siem, Sepp, Yannique, Gijs, Jayden.

Op deze prachtige zaterdagochtend komen we rustig op gang. We beginnen mat en laten Walcheren makkelijk scoren. Maar we herpakken ons zelf snel, duels winnen, tegenstander fel opjagen zoals we dat gewend zijn van ons team. We scoren er lustig op los, wat resulteert in een mooie voorsprong bij rust 3-7.

De tweede helft word er goed gevoetbald en samen gespeeld, bijzonder en mooi om te zien. Guido verdedigt weer sterk en met passie, strooit met mooie passes, Jayden met zijn sterke linkerbeen passeert, scoort en kijkt goed om zijn teamgenoten in stelling te kunnen brengen. Sepp de rust zelve, ook met zijn sterke linkerbeen, rustig aannemen, kijken en zijn doelpunten maken, Yannique was top vandaag, hard werken, jagen en scoren! (ontbijt van oma heeft gewerkt!) Gijs onze "penalty kampioen” zoals altijd in de spits, jagen, ballen afpakken en zodra het kan hard schieten natuurlijk! Siem snel dribbelend, steeds meer om zich heen kijkend en samenspelend, heeft ook zijn doelpunten weer kunnen maken.

Het mooiste was het samenspel en het voetbalplezier vandaag, wat resulteert in een 4-12 eindstand.

Erg knap gedaan jongens, genoten van jullie inzet en voetbalplezier!

vck 71 waluvjN2

vck 71 waluvjN1

vck 71 waluvjN3