Beker

Beker Zeeuwse teams

13-01-2018:  t vck VCK JO9-1 door naar de volgende ronde na winst op SSV'65 JO9-2!

Alle Zeeuwse cupfighters!    (Aanvullingen: redactie@vck-koudekerke.nl)

  

   Senioren  -  Groep 1   4e ronde
         
  Heerjansdam - Hoeven 23 jan
  Sliedrecht - Nieuw Lekkerland 23 jan
  Oranje Wit - De Alblas 23 jan
  Cluzona - Hoedekenskerke 23 jan
  Walcheren - VC Vlissingen 0-4
  Halsteren - Baronie 23 jan
  Goes - Philippine 23 jan
  RCS - IFC 23 jan
  Kozakken Boys 2 - Unitas 23 jan
  Madese Boys - Unitas'59 23 jan
  Marvilde - BMC 23 jan
  Heeze - Reusel Sport/Co Trans 23 jan
  Achilles Veen - WNC 23 jan
  Uno Animo - Nuenen 23 jan
  SVSSS - Vessem 23 jan
  Bladella - GRC-14 23 jan
       
   Reserve senioren  -  Groep 1   4e ronde
       
  De Meeuwen 2 - Walcheren 2 30 jan
    -  
  Groot Ammers 2 - Lekvogels 2 3 feb
  ASWH 2 - Pelikaan 2 30 jan
  Heerjansdam 2 - VVGZ 5 3 feb
    -  
    -  
  Kloetinge 2 - Roosendaal 2 30 jan
    -  
  Nuenen 2 - Blauw Geel'38/Jumbo 2 30 jan
  Zundert 2 - Baronie 2 30 jan
    -  
  BMC 2 - ODC 2 30 jan
  Rosmalen 2 - BVV/Timmermans 2 30 jan
  RKVVO 2 - Reusel Sport/CoTrans 2 30 jan
    -    
         
  3e ronde      
  Wieldrecht 2 - Drechtstreek 2 30 jan
  VVGZ 2 - Oranje Wit 3 30 jan
  Waspik 2 - FC Engelen 2 4 feb
  Oostkapelle 3 - Kloetinge 3 3 feb
  NEO'25 2 - SCO 2 3 feb
  Serooskerke 2      
  Hoeven 2      
  RKDVC 4      
  Brabantia 2      
  Dongen 2      
         
  2e ronde      
  Taxandria 2 - Achilles Veen 2 29 jan
  Reusel Sport/CoTrans 3 - UNA 2 21 jan
       
   Reserve senioren  -  Groep 5    3e ronde  
         
  Goes 2 - DOSKO 2 5-0
  Patrijzen 2 - ZSC'62 2 3 feb
  GPC Vlissingen 4 - Kapelle 4 4-0
  SCO 5 - WSC 5 8-2
  The Gunners 4 - SCO 3     * wns 1-1*
  Almkerk 3 - The Gunners 3 5-3
  Oranje Wit 8 - Hardinxveld 6 1-0
  GJS 5 - Hardinxveld 4 afg
  De Alblas 3 - EBOH 4 3 feb
  Nivo Sparta 4 - Rhode/Van Stiphout Bouw 2 2-7
  SC Everstein 3 of Noordeloos 2   vrij  
         
   Reserve senioren  -  Groep 6    3e ronde  
         
  METO 2 - Terneuzen 3 9-0
  DIOZ 2 / IJzendijke 2   ?   RSV 2 / DSE 3   4 feb  
  UVV'40 4 - Waspik 4 4 feb
  Rood-Wit W 3 - Terheijden 3 0-2
  TSV Gudok 3 - Nevelo 3 1-5
  MEC'07 2 - Unitas 2 4 feb
  RKDVC 6 - TGG 3 6-5
  SC Elshout 2     * wns - BMC 4 *2-2
  HMVV 2 - DOSL 2 4 feb
  Tivoli 2 - EFC 4 4 feb
  Wilhelmina Boys 3 - Marvilde 3 3-2
  Brabantia 3 - SBC 4 3-2
         
   Reserve senioren  -  Groep 7    3e ronde  
         
  Waarde 2 - Wemeldinge 2 3 feb
  Smerdiek 3 - Hansweertse Boys 2 3 feb
  DHV 2 - FC Bergen 3 4-2
  VVC'68 4 - MOC'17 3 3 feb
  Drechtstreek 6 - Roda Boys/Bommelerwaard 4 3-1
  ASWH 6 - Herovina 3 3-1
  De Alblas 5     * wns - HSSC'61 4 *0-0
  Streefkerk 3 - Wieldrecht 7 4-3
  Sliedrecht 11 - GSC/ODS 3 1-7
  Altena 5 - Nivo Sparta 8 4-3
  Rijsoord 11 - Arkel 5 7-3
  Roda Boys/Bommelerwaard 3 - Boeimeer 6 3-4
  Haaften 3 - PCP 2 3 feb
  Rood Wit V 2 - SVSSS 2 27 jan
  SVSSS 3 - Bergdijk 2 3-0
         
         
         
   G-voetbal   -  Groep 1    4e ronde  
         
  Oranje Wit G1 - Walcheren G1 27 jan
  TGG G2 - SVG G2 27 jan
  SVG G1 - Braakhuizen G1 27 jan
  TGG G1      
         
  3e ronde      
  Rijen G1 - OVC'26 G1 27 jan
         
         
         
   JO19  -  Groep 1    3e ronde  
       
  Rosmalen JO19-1 - Geldrop JO19-1 5-2
  LRC JO19-1 - IFC JO19-1 3 feb
  RBC JO19-1 - Gilze JO19-1 3-2
  JVOZ JO19-1 - HHVC JO19-1 27 jan
  WSC JO19-1 - TSV Gudok JO19-1 2-1
  Unitas'30 JO19-1 - MOC'17 JO19-1 3-4
  Zwaluw VFC JO19-1 - Reusel Sport/CoTrans JO19-1 4-1
  Wilhelmina Boys JO19-1 - UNA JO19-1 0-11
  Oranje Wit JO19-1 - Madese Boys JO19-1 3-1
  SC 't Zand JO19-1 - Unitas'59 JO19-1 7-4
       
   JO19  -  Groep 5    3e ronde
       
  Sprundel JO19-1 - VVC'68 JO19-1 afg
  Cluzona JO19-1 - Rood Wit W JO19-1 2-1
  Oostkapelle/Domburg JO19-1 - Yerseke JO19-1 3 feb
  Oostburg/IJzendijke JO19-1   vrij  
         
   JO19  -  Groep 6    3e ronde  
         
  Kloetinge JO19-3 - Breskens/Schoondijke JO19-1 2-1
  WVV'67 JO19-1 - Zeelandia Middelburg JO19-4 3 feb
  SC Welberg JO19-1 - Steenbergen JO19-2 27 jan
  Zwaluwe JO19-1 - Roosendaal JO19-2 3-0
         
         
         
   JO17  -  Groep 1    3e ronde  
         
  Terneuzen JO17-1 - Kloetinge JO17-1 1-3
  Unitas'30 JO17-1 - Baronie JO17-1 1-0
  FC Tilburg JO17-1 - Kozakken Boys JO17-1 0-3
  WODAN JO17-1 - FC Eindhoven JO17-1 1-8
  Rosmalen JO17-2 - SC 't Zand JO17-1 3 feb
  VVAC JO17-1 - Wieldrecht JO17-1 3-0
  UNA JO17-1 - Best Vooruit JO17-1     * wns 0-0*
  Altena JO17-1 - VVGZ JO17-1 0-3
  WSC JO17-1 - Rosmalen JO17-1 1-0
  Roosendaal JO17-1   vrij
         
   JO17  -  Groep 5    3e ronde  
         
  Luctor Heinkenszand JO17-1 - Duiveland JO17-1 3 feb
  Prinsenland JO17-1     * wns - ODIO JO17-1 *0-0
  Kapelle JO17-1 - Arnemuiden JO17-1 4-3
  De Fendert JO17-1   vrij
         
   JO17  -  Groep 6    3e ronde  
         
  Schijf JO17-1 - NVS JO17-1 5-2
  De Noormannen JO17-1 - DwO'15 JO17-1 3 feb
  poule 42   vrij
  Kogelvangers JO17-1   vrij  
  HHVC JO17-4   vrij  
  WHS JO17-1   vrij  
  SPS JO17-1   vrij  
  's Heer Arendskerke JO17-2   vrij  
         
         
         
   JO15  -  Groep 1    3e ronde  
         
  SVSSS JO15-1     * wns - VOAB JO15-1 *2-2
  Wilhelmina Boys JO15-1 - FC Eindhoven JO15-1 0-5
  Kloetinge JO15-1 - Oostburg/IJzendijke JO15-1 5-0
  RBC JO15-1 - JVOZ JO15-1 0-8
  Hilvaria JO15-1 - SC 't Zand JO15-1 0-7
  Beek Vooruit JO15-1     * wns - Baronie JO15-1 *2-2
  Rosmalen JO15-1 - UNA JO15-1 4-5
  ASWH JO15-1 - Madese Boys JO15-1 2-0
  Unitas JO15-1 - LRC JO15-1 0-6
         
   JO15  -  Groep 5    3e ronde  
         
  Bruse Boys JO15-1 - Kogelvangers JO15-1 1-6
  WHS JO15-1 - Kapelle JO15-1 3 feb
  Hontenisse/SDO/Vogelwaarde JO15-1   vrij  
  Cluzona JO15-1   vrij  
  FC Dauwendaele JO15-1   vrij  
  Goes JO15-1   vrij  
  Sprundel JO15-1   vrij  
  Prinsenland JO15-1   vrij  
         
   JO15  -  Groep 6    3e ronde  
         
  Domburg JO15-1 - Brouwershaven JO15-1 3 feb
  Internos JO15-3 - NSV JO15-1 3-2
  HVV'24/Clinge JO15-4 - Hontenisse/SDO/Vogelwaarde JO15-2 3 feb
  Apollo JO15-1 - FC Axel JO15-3 3 feb
  SC Kruisland JO15-1   vrij  
  Bevelanders JO15-1   vrij  
  SPS JO15-1   vrij  
  DEVO JO15-1   vrij  
       

 

   JO13  -  Landelijk    2e ronde
       
  FC Utrecht JO13-1 - AZ JO13-1 0-1
  Feyenoord JO13-1     * wns - Roda JC JO13-1 *2-2
  PSV JO13-1 - Ajax AFC JO13-1 2-5
  UDI'19/CSU JO13-1 - JVOZ JO13-1 0-2
      Plus 19 teams.
       
   JO13  -  Groep 1    3e ronde
       
  Unitas'30 JO13-1 - JVOZ JO13-2 0-3
  JEKA JO13-1 - DESK JO13-1 4-0
  TSC JO13-1 - Bavel JO13-1 2-4
  Oranje Wit JO13-1 - Sliedrecht JO13-1 0-3
  SC 't Zand JO13-1 - RKDVC JO13-1 2-5
  Oirschot V. JO13-1 - SV Budel JO13-1 0-1
  Unitas'59 JO13-1 - Rosmalen JO13-1 0-6
  MOC'17 13-1   vrij
       
   JO13  7-tal  -  Groep 1   Kwartfinale  
         
  Prinsenland JO13-3 - Neerlandia'31 JO13-1 0-6
  Krabbendijke JO13-3 - Oranje Blauw'14 JO13-1 11-1
  Tholense Boys JO13-2 - Rillandia JO13-2 12-2
  SJO VITA JO13-2 - SV Noordeloos JO13-2
       
   JO13  -  Groep 5    3e ronde  
         
  VC Vlissingen JO13-1 - FC De Westhoek JO13-1 3-1
  Luctor Heinkenszand JO13-1   vrij  
  Steenbergen JO13-1   vrij  
  FC Axel JO13-1   vrij  
         
   JO13  -  Groep 6   3e ronde  
       
  SC Kruisland JO13-1 - DSE JO13-1 3 feb
  NVS JO13-1 - Klundert JO13-3 9-0
  RCS JO13-2 - Kloetinge JO13-4 3 feb
  DSE JO13-2   vrij  
  Unitas'30 JO13-2   vrij  
  Krabbendijke JO13-1   vrij  
  Koewacht JO13-1   vrij  
  Graauw JO13-1   vrij  
         
   JO13  -  Groep 7    3e ronde  
         
  Terneuzen JO13-3 - Hansweertse Boys JO13-1 1-5
  Roosendaal JO13-4 - METO JO13-3 5-2
  Halsteren JO13-4   vrij  
  Sluiskil JO13-1   vrij  
  SC Stavenisse JO13-1   vrij  
  HZ'75 JO13-1   vrij  
  ODIO JO13-1   vrij  
  Hoofdplaat/Biervliet JO13-1   vrij  
         
         
         
  JO11  9 x 9  -  Groep 1    3e ronde  
         
  Groen Wit JO11-1 - Drechtstreek JO11-1 6-4
  UNA JO11-1 - VOAB JO11-1 3-4
  Roosendaal JO11-1 - Zeelandia Middelburg JO11-1 4-1
  Unitas'59 JO11-1 - SC 't Zand JO11-1 7-4
  VVGZ JO11-1 - TSC JO11-1 0-4
  Rosmalen JO11-1   vrij
  FC Axel JO11-1   vrij  
  Halsteren JO11-1   vrij  
         
  JO11  -  Groep 1    3e ronde  
         
  Pelikaan JO11-1 - RKsv RCD JO11-1 1-0
  Unitas JO11-1 - EBOH JO11-1 4-0
  ZIGO JO11-1 - Bavel JO11-1 1-5
  Haarsteeg JO11-1 - RKTVC JO11-1 0-2
  Bergeijk JO11-1 - DBS JO11-1 7-2
  Woenselse Boys JO11-1 - De Valk JO11-1 4-3
  UVV'40 JO11-1 - Were Di JO11-1 3-2
  Rosmalen JO11-2 - Den Dungen JO11-1 0-1
  Arnemuiden JO11-1   vrij  
         
  JO11  -  Groep 2    3e ronde  
       
  Steenbergen JO11-2 - DSE JO11-1 2-4
  Bruse Boys JO11-1 - Nieuwland JO11-1 2-5
  Wemeldinge JO11-1 - Serooskerke JO11-1 14-0
  MOC'17 JO11-2   vrij  
  Patrijzen JO11-1   vrij  
  Aardenburg JO11-1   vrij  
  Prinsenland JO11-2   vrij  
  De Fendert JO11-1   vrij  
       
   JO11  -  Groep 3   3e ronde
       
  Walcheren JO11-3 - Lebo/SVN/VVB JO11-1 1-3
  Kapelle JO11-6 - WIK'57 JO11-1 1-3
  NSV JO11-2 - FC Moerstraten JO11-1 3 feb
  Hoeven JO11-3 - Virtus JO11-3 4-1
  ODIO JO11-2 - De Schutters JO11-1 3 feb
  De Fendert JO11-12 - Roosendaal JO11-4 2-5
  SKNWK JO11-2 - NOAD'67 JO11-1 3 feb
  SSV'65 JO11-2 - Kapelle JO11-4 5-2
  FC Bergen JO11-2 - Unitas'30 JO11-3 2-6
  Roosendaal JO11-5 - Grenswachters JO11-1 2-3
  's Heer Arendskerke JO11-1 - Kwadendamme/Hoedekenskerke JO11-1 3 feb
         
         
         
   JO10  -  Groep 1    3e ronde  
         
  RBC JO10-1 - Unitas'30 JO10-1 2-1
  Nieuwland JO10-1 - RCS JO10-1 20 jan
  SSW JO10-1 - IFC JO10-1 2-3
  Sliedrecht JO10-1 - GJS JO10-1 4-0
  BZS JO10-1     * wns - MEC'07 JO10-1 *3-3
  Maliskamp JO10-1 - Baardwijk JO10-1 1-3
  Nivo Sparta JO10-1 - DSC JO10-1 1-9
  DBS JO10-1 - Geldrop JO10-1 3-1
  Zwaluw VFC JO10-1 - Nuenen JO10-1 4-2
  JEKA JO10-1 - SC 't Zand JO10-1 4-3
  Taxandria JO10-1 - RFC JO10-1 3-5
  SC 't Zand JO10-2 - UVV'40 JO10-1 1-3
  RBC JO10-2   vrij  
         
         
         
   JO9  -  Groep 1    3e ronde  
         
  Steen JO9-1 - VC Vlissingen JO9-1 3 feb
  SC Gastel JO9-1 - RBC JO9-2 7-0
  VVAC JO9-1     * wns - ASWH JO9-1 *3-3
  Stedoco JO9-1 - EBOH JO9-1 2-13
  Nivo Sparta JO9-1 - Wilhelmina JO9-1 4-3
  Bavel JO9-1 - Gilze JO9-1 2-4
  ZIGO JO9-1 - Dongen JO9-1 8-5
  Theole JO9-1 - Haarsteeg JO9-1 6-7
  DVS JO9-1 - Beerse Boys JO9-1 5-4
  Geldrop JO9-1 - WODAN JO9-1     * wns 2-2*
  JEKA JO9-1   vrij  
         
   JO9  -  Groep 2   3e ronde  
         
  Unitas'30 JO9-3 - MOC'17 JO9-3 3 feb
  Jong Ambon JO9-1 - Krabbendijke JO9-1 3 feb
  Luctor Heinkenszand JO9-1 - Vogelwaarde JO9-1 3 feb
  BSC JO9-1   vrij  
  SSV'65 JO9-1   vrij  
  Zwaluwe JO9-1   vrij  
  Arnemuiden JO9-1   vrij  
  Steenbergen JO9-1   vrij  
         
   JO9  -  Groep 3    3e ronde  
       
  Rillandia JO9-1 - Duiveland JO9-1 2-15
  Sluis JO9-1 - Corn Boys JO9-1 3 feb
  Vosmeer JO9-1 - De Fendert JO9-2 6-0
  Wolfaartsdijk JO9-1 - Arnemuiden JO9-3 5-10
  NSV JO9-3 - Roosendaal JO9-6 3 feb
  FC Dauwendaele JO9-3 - Patrijzen JO9-1 2-0
  t vck VCK JO9-1 - SSV'65 JO9-2 3-2
  Internos JO9-2 - Prinsenland JO9-2 2-4
  MOC'17 JO9-2 - NSV JO9-1 3 feb
         
  2e ronde      
  t vck VCK JO9-1 - FC De Westhoek JO9-3 17-5
  METO JO9-3 - Rillandia JO9-1 4-10
  Biervliet/Hoofdplaat JO9-1 - Sluis JO9-1 3-7
  Patrijzen JO9-1 - HPC'16 JO9-1 6-1
  Duiveland JO9-1 - Prinsenland JO9-4 30-0
  NOAD'67 JO9-1 - Vosmeer JO9-1 0-19
  Arnemuiden JO9-3 - FC Dauwendaele JO9-4 6-2
  Yerseke JO9-1 - Wolfaartsdijk JO9-1 2-7
  Corn Boys JO9-1 - Steen JO9-2 4-3
  SSV'65 JO9-2 - 's Heer Arendskerke JO9-1 13-0
  FC Dauwendaele JO9-3     wns - Lebo/SVN/VVB JO9-1 *6-6
  Wemeldinge JO9-2 - SSV'65 JO9-1 0-17
       
  POULE  -  Groep 4  -  31    
1e t vck VCK JO9-1   VCK JO9-1 - Zeelandia Midd JO9-4 5-2
2e Zeelandia Middelburg JO9-4   FC Dauwendaele JO9-2 - Walcheren JO9-2 4-3
3e FC Dauwendaele JO9-2   Walcheren JO9-2 - VCK JO9-1 3-13
4e Walcheren JO9-2   Zeelandia M JO9-4 - Dauwendaele JO9-2 4-4
      FC Dauwendaele JO9-2 - VCK JO9-1 1-8
      Zeelandia Midd JO9-4 - Walcheren JO9-2 3-2
         
         
         
   JO8  -  Groep 2   3e ronde  
         
  Nemelaer JO8-1 - FC Tilburg JO8-1 8-4
  Hontenisse/SDO'63 JO8-1 - Arnemuiden JO8-1 4-8
  Steenbergen JO8-1 - MOC'17 JO8-2 6-2
  MOC'17 JO8-3 - FC Bergen JO8-1 3 feb
  RSV JO8-1 - Bavel JO8-3 3 feb
  ASWH JO8-3 - RKsv RCD JO8-2     * wns 4-4*
  Asperen JO8-1 - Wieldrecht JO8-1 3 feb
  FC Eindhoven JO8-4 - Brabantia JO8-3 8-6
  Bergeijk JO8-1 - HMVV JO8-1 3 feb
  BMC JO8-1 - Acht JO8-2 0-5
  Rijen JO8-1 - Waspik JO8-1 3 feb
  Nieuwkuijk JO8-1 - Rosmalen JO8-4 3-0
  Uno Animo JO8-2 - RKDSV JO8-1 3-8
  poule 10   vrij  
         
         
         
   Vrouwen  -  Groep 2      
       
  Halve finale      
  Winnaar wedstrijd 1 - Winnaar wedstrijd 2  
  Winnaar wedstrijd 3 - Winnaar wedstrijd 4  
         
  Kwartfinale      
1 Bavel VR2 - DSE VR1 18 feb
2 Sparta/JVOZ VR1 - Smerdiek VR1 3 feb
3 FC Eindhoven AV VR2 - SC 't Zand VR2 18 feb
4 GJS VR1 - Rosmalen VR1 3 feb
         
   Vrouwen  -  Groep 3    3e ronde  
         
  FC Axel VR1 - Arnemuiden VR1 3 feb
  MZC'11 VR2 - SSV'65 VR1 1-2
  Oranje Wit VR1 - SC Everstein VR1 12-1
  Peursum VR1 - Papendrecht VR1 2-0
  Ophemert VR1 - MVV'58 VR1 3 feb
  NEO'25 VR1 - Almkerk VR1 3 feb
  Smerdiek/SPS VR2   vrij  
         
         
         
   Meisjes O19 t/m O11    
         
  MO17  -  Groep 1   3e ronde  
  Hardinxveld MO17-1 - Stedoco MO17-1 2-5
  Nieuw Woensel MO17-1 - Budel MO17-1 27 jan
  RKsv RCD MO17-1 - Virtus MO17-1 3 feb
  Nieuwkuijk MO17-1   vrij  
  MZC'11 MO17-1   vrij  
  Rosmalen MO17-1   vrij  
  Unitas'30 MO17-2   vrij  
  Roosendaal MO17-1   vrij  
         
  MO17  -   Groep 2   3e ronde  
  RCS MO17-1 - Nieuwland MO17 3-0
  Dubbeldam MO17-1 LRC MO17-1 1-4
  Baardwijk MO17-1 - NOAD'32 MO17-1 6-5
  Oirschot V. MO17-1 - RKVVO MO17-1 1-3
  Sarto MO17-1     * wns - Bavel MO17-1 *3-3
  BZS MO17-1   vrij  
  WDS'19 MO17-1   vrij  
  DIA MO17-1   vrij  
         
         
  MO15  -  Groep 1   Kwartfinale  
  Kloetinge MO15-1 - Zeelandia Middelburg MO15-1 1-0
  Madese Boys MO15-1 - Rosmalen MO15-1 verv.
  RKsv RCD MO15-1 - VVR MO15-1     * wns 1-1*
  Rosmalen MO15-2     * wns - TSC MO15-1 *3-3
         
  MO15  -  Groep 2   3e ronde  
  FC De Westhoek MO15-1 - Apollo'69 MO15-1 5-4
  VVAC MO15-1 - SSW MO15-1 1-2
  SC Everstein MO15-1 - Peursum MO15-1 1-2
  SV Valkenswaard MO15-1 - Bladella MO15-1     * wns 1-1*
  DSE MO15-1 - Roosendaal MO15-1 5-4
  Achtmaal MO15-1 - TSC MO15-1 1-11
  GDC MO15-1 - Baardwijk MO15-1 0-1
  Wilhelmina MO15-1 - SV BLC MO15-1     * wns 1-1*
  Helvoirt MO15-1 - Sarto MO15-1 0-5
         
         
  MO13  -  Groep 2   3e ronde  
  Dubbeldam MO13-1 - RKsv RCD MO13-1 3-0
  Boxtel MO13-1 - SV Budel MO13-1 3-0
  Madese Boys MO13-1 - Unitas'30 MO13-1 2-1
  Hilvaria MO13-1 - SC 't Zand MO13-1 1-8
  HSSC'61 MO13-1   vrij  
  MOC'17 MO13-1   vrij  
  Zeelandia Middelburg MO13-1   vrij  
  Nieuw Woensel MO13-1   vrij  
         
  MO13  -  7-tal   Kwartfinale  
  RKTVC MO13-1 - SV BLC MO13-1 4-2
  Wilhelmina Boys MO13-1 - Mierlo Hout MO13-1 2-12
  EBOH MO13-1 - GRC-14 MO13-1 2-9
  Vogelwaarde/Hontenisse MO13-1 - VVR MO13-1 27 jan
         
         
  MO11  -  Groep 1   3e ronde  
  SC Welberg MO11-1 - VVR MO11-1     * wns 2-2*
  Heerjansdam MO11-1 - Hardinxveld MO11-1 3 feb
  Emplina MO11-1 - Hilvaria MO11-1 4-3
  NOAD'32 MO11-1 - WSC MO11-1 3 feb
  Theole MO11-1 - Rosmalen MO11-1 2-3
  TSC MO11-1 - UVV'40 MO11-1 4-0
  Bergeijk MO11-1   vrij  
  Zeelandia Middelburg MO11-1   vrij