Update 11 april »

Wedstrijdbalsponsor

bsst

VCK - VC Vlissingen

Wie is er online?

Er zijn 81 toeschouwers online.

Programma en Uitslagen

    Thuis ↓          Uit ↓       Uitslagen ↓

Elftallen, op vrijdag 18:00 geen scheidsrechter vermeld: Z S R = zelf scheidsrechter regelen.
Teams spelend op half of kwart veld, altijd: Z S R = zelf scheidsrechter/spelbegeleider regelen.

             
Vrijdag 20 april 2018        
             
  Voetbalclinic   VCK JO13 t/m JO7 16.45 - 20.00 Lees meer »
             
             
Zaterdag 21 april 2018   Aanvang Veld Scheidsrechter
             
c VCK 1 - VC Vlissingen 1 14.30 1 A.C. Deurloo
c VCK 2 - RCS 2 12.00 1 B.W. van Belzen
c VCK 3 - Luctor Heinkenszand 5 14.30 2 M. Looise
c Arnemuiden 4 - VCK 5 14.30    
c MZVC 4 - VCK 6 15.00    
c Kloetinge JO17-2 - VCK JO17-1 12.45   J. Quinten
c VCK JO17-2 - Luctor H'zand JO17-2 Vervallen    
c VC Vlissingen JO15-1 - VCK JO15-1 11.15   Uitstel aangevraagd.
c Wemeldinge JO13-1 - VCK JO13-1 10.00    
  VCK JO11-1 vrij      
c Kapelle JO11-4 - VCK JO11-2 09.45    
c Zeelandia Midd JO11-4 - VCK JO11-3 08.45    
c Walcheren JO9-4 - VCK JO9-1 09.00    
c VCK JO9-2 - Walcheren JO9-6 09.00 2 ZSR
c VCK JO7-1 - Zeelandia Midd JO7-1 10.00 3 ZSR
c VCK MO17-1 - IJzendijke MO17-1 10.15 1 P. Martens
c VCK MO15-1 - Luctor H'zand MO15-1 Uitgesteld    
c VCK MO13-1 - FC Dauwendaele MO13-1 09.00 1 J. Meulenberg
             
             
Vrijdag 27 april 2018 Koningsdag      
             
  Koningsdagtoernooi     09.00 - 12.30  
             
             
Zaterdag 28 april 2018 Meivakantie Aanvang Veld Scheidsrechter
             
  VCK 1 vrij      
  VCK 2 vrij      
c VCK 3 - Borssele 1 Vervallen   [Borssele teruggetrokken]
c De Meeuwen 5 - VCK 5  12.00    
c Lewedorpse Boys 3 - VCK 6 14.30    
c Oostburg/IJzend JO17-1 - VCK JO17-1 12.45   J.L. de Rijck
c Koewacht/Steen JO17-2 - VCK JO17-2 14.30   't Steen, Sint Jansteen
  VCK JO15-1   vrij      
  VCK JO13-1 vrij      
  VCK JO11-1   vrij      
c VCK JO11-2 - Serooskerke JO11-3 09.30 1 ZSR
c MZC'11 JO11-4 - VCK JO11-3  10.15    
  VCK JO9-1 vrij      
c FC Dauwendaele JO9-4 - VCK JO9-2 11.00    
  VCK JO7-1   vrij      
c VCK MO17-1 - Luctor H'zand MO17-1 10.45 1  ?
  VCK MO15-1   vrij      
  VCK MO13-1   vrij    
             
             
Zaterdag 5 mei 2018 Meivakantie Aanvang    
             
c VCK 1 - Wemeldinge 1 14.30    
c Arnemuiden 2 - VCK 2 14.30    
c Kruiningen 2 - VCK 3 14.30    
c VCK 5 - Serooskerke 6 14.30    
c VCK 6 - Nieuwdorp 4 12.15    
  VCK JO17-1   vrij    
c Kloetinge JO17-3 - VCK JO17-2 12.45    
c VCK JO15-1 - Patrijzen JO15-1 10.15    
  VCK JO13-1   vrij      
c Oostkapelle JO11-1 - VCK JO11-1 10.15    
c FC De Westhoek JO11-3 - VCK JO11-2 09.30   ZSC'62, Scharendijke
c VCK JO11-3 - De Noormannen JO11-1 09.15    
c FC Dauwendaele JO9-3 - VCK JO9-1 09.30    
c VCK JO9-2 - Lebo/SVN/VVB JO9-2 09.15    
c RCS JO7-2 - VCK JO7-1 09.00    
  VCK MO17-1 vrij      
c VCK MO15-1 - Vogelw./Hont. MO15-1 10.30    
c Roosendaal MO13-1 - VCK MO13-1 11.45    
             
             
Zondag 6 mei 2018        
             
T VCK MO16    5 tegen 5   bij KSK Wenduine (B)     Ladies @ Sea
           
             
Dinsdag 8 mei 2018   Aanvang    
             
c FC Dauwendaele JO15-1 - VCK JO15-1 19.00    
             
             
Woensdag 9 mei 2018   Aanvang Veld  
             
c VCK JO13-1 - MZC'11 JO13-2 19.00 1  ?
             
c Kapelle JO11-3 - VCK JO11-2 18.45    
             
             
Donderdag 10 mei 2018 Hemelvaartsdag Aanvang    
             
c Walcheren 5 - VCK 5 12.45  
             
c Thol. Boys/WHS MO13-1 - VCK MO13-1 09.30   De Waaje, Sint-Annaland
             
             
Zaterdag 12 mei 2018 Hemelvaartweekend Aanvang Veld  
             
c FC Dauwendaele 1 - VCK 1  14.30   WD 24
c FC Dauwendaele 2 - VCK 2 12.45   WD 20
c Yerseke 3 - VCK 3 14.30    
c VCK 5 - Oostkapelle 5 14.30    
c VCK 6 - FC Axel 5 12.00    
c VCK JO17-1 - HHVC JO17-1 12.00    
c Zeelandia Midd JO17-5 - VCK JO17-2 13.00    
c VCK JO15-1 - Kapelle JO15-1 10.15    
c VCK JO13-1 - Oostkapelle JO13-1 10.15    
c VC Vlissingen JO11-2 - VCK JO11-1 09.45    
c VCK JO11-2 - Kapelle JO11-3 09.00  
c VCK JO11-3 - FC De Westhoek JO11-4 09.00    
c VCK JO9-1 - Arnemuiden JO9-3 09.00    
c Arendskerke JO9-2 - VCK JO9-2 10.00    
c Walcheren JO7-2 - VCK JO7-1 10.00    
c Colijnspl. Boys MO17-1 - VCK MO17-1 10.45    
c FC Axel MO15-1 - VCK MO15-1 09.45    
c MZC'11 MO13-1 - VCK MO13-1 09.30    
             
             
Woensdag 16 mei 2018        
             
T Schoolvoetbal Meisjes   Regiofinales Zeeland     Lees meer »
      te Wolphaartsdijk      
             
             
Zaterdag 19 mei 2018 Pinksterweekend Aanvang Veld  
             
c VCK 1 - Lewedorpse Boys 1 14.30   WD 25
c GPC Vlissingen 2 - VCK 2  12.30   WD 21
c Arnemuiden 3 - VCK 3 12.45    
c VCK 5 - GPC Vlissingen 5 14.30    
c VCK 6 - Nieuwland 3 12.15    
c VCK JO17-1 - Tern. Boys JO17-1 12.15    
c Terneuzen JO17-3 - VCK JO17-2 14.30    
c VCK JO15-1 - Seroos/Veere JO15-1 10.30    
c VCK JO13-1 - VC Vlissingen JO13-2 10.30    
c Kapelle JO11-2 - VCK JO11-1 09.45    
c Walcheren JO11-5 - VCK JO11-2 10.00    
c VCK JO11-3 - Serooskerke JO11-2 09.15    
c De Meeuwen JO9-1 - VCK JO9-1 09.00    
c VCK JO9-2 - RCS JO9-4 09.15    
c Lebo/SVN/VVB JO7-1 - VCK JO7-1 10.00   Korenweg, Lewedorp
c DwO'15 MO17-1 - VCK MO17-1 10.45   sportpark Driewegen
c VCK MO15-1 - Zeelandia Midd MO15-2 09.00    
c DwO'15 MO13-1 - VCK MO13-1 09.30   sportpark Driewegen
             
             
Woensdag 23 mei 2018   Aanvang Veld  
             
c VCK MO13-1 - MOC'17 MO13-2 19.00 1
             
             
Zaterdag 26 mei 2018   Aanvang Veld  
             
c Yerseke 1 - VCK 1 14.30   WD 26
c VCK 2 - Hoek 3 14.30   WD 22
c VCK 3 - Kapelle 5 12.30    
c FC Dauwendaele 5 - VCK 5 14.30    
c Terneuzense Boys 5 - VCK 6 14.30    
c Halsteren JO17-1 - VCK JO17-1 13.15    
c VCK JO17-2 - Hoofdplt/Biervlt JO17-1 11.45    
c SSV'65 JO15-1 - VCK JO15-1 13.00    
c Goes JO13-1 - VCK JO13-1 10.00    
c VCK JO11-1 - De Meeuwen JO11-1 09.00  
c VCK JO11-2 - Colijnspl. Boys JO11-1 09.00  
c SSV'65 JO11-3 - VCK JO11-3 11.15    
c VCK JO9-1 - Nieuwland JO9-1 09.00    
c Zeelandia Midd JO9-6 - VCK JO9-2 10.00    
c VCK JO7-1 - Zeelandia Midd JO7-2 10.00    
c VCK MO17-1 - SSV'65 MO17-1 10.15    
c RCS MO15-1 - VCK MO15-1 12.00    
c VCK MO13-1 - Kapelle MO13-1 10.15    
             
             
Maandag 28 mei 2018   Aanvang Veld  
             
c VCK MO15-1 - Luctor H'zand MO15-1 19.00 1  
             
             
Vrijdag 1 juni 2018   Aanvang Veld  
             
T Voetbal voor 35+, voor alle niveaus, 7 x 7 op half veld. 18.00 1 Team aanmelden via:
familiestougje@kpnmail.nl
             
T VCK MO17-1   bij vv Arnemuiden Avond    
T VCK MO13-1   bij vv Arnemuiden Avond    
             
             
Zaterdag 2 juni 2018   Aanvang Veld [Bekerfinaledag]
             
nac VCK 1           
nac VCK 2          
c Spui 2 - VCK 3  14.30    
c VCK 5 - RCS 3 14.30   Inhaal
  VCK 6   vrij      
c VCK JO17-1 - Terneuzen JO17-1 11.15    
T VCK JO17-2   bij vv Vogelwaarde Ochtend     
c VCK JO15-1 - Goes JO15-1 09.30    
  VCK JO13-1   vrij      
c Serooskerke JO11-1 - VCK JO11-1 09.30    
T VCK JO11-1   bij vv Kapelle Middag    
T VCK JO11-2   bij vv Kapelle Middag    
c VCK JO11-3 - Walcheren JO11-4 09.30    
T VCK JO11-3 bij vv Kapelle Middag  
c RCS JO9-2 - VCK JO9-1 Vervallen  
B NSV JO9-3 - VCK JO9-1     Bekerfinale »
T VCK JO9-1   bij vv Arnemuiden Ochtend   Op wachtlijst !
c VCK JO9-2 - Arnemuiden JO9-2 Vervallen    
T VCK JO9-2   bij Zeelandia Middelburg 10.00    
c De Meeuwen JO7-1 - VCK JO7-1 Vervallen    
T VCK JO7-1   bij vv Kapelle Ochtend    
  VCK MO17-1   vrij      
  VCK MO15-1   vrij      
  VCK MO13-1   vrij    
             
             
Zaterdag 9 juni 2018        
             
nac            
nac            
             
             
             
             
             
c VC Vlissingen JO15-1 - VCK JO15-1     Nog niet definitief.
             
T VCK JO11-1   bij vv Arnemuiden Ochtend    
T VCK JO11-2   bij vv Arnemuiden Ochtend    
T VCK JO11-3   bij vv Arnemuiden Ochtend    
T VCK JO9-1   bij vv Serooskerke Ochtend    
             
             
             
             
Vrijdag 15 juni 2018        
             
T VCK JO17-2   bij R.C.S. Avond    
             
             
Zaterdag 16 juni 2018        
             
nac            
nac            
             
             
             
             
T VCK JO17-2   bij vv Biervliet Middag    
             
             
T VCK JO11-1   bij R.C.S. Middag    
T VCK JO11-2   bij R.C.S. Middag    
T VCK JO11-3   bij R.C.S. Middag    
             
             
T VCK JO7-1   bij R.C.S. Morgen    
             
             
             
             
             
Donderdag 21 juni 2018        
             
  VCK  1948 ~ 2018   70 jaar!      
             
             
Zaterdag 23 juni 2018        
             
  Jubileumfeest!   Lees meer »      
             
T VCK MO17   bij MOC'17      
T VCK MO15   bij MOC'17      
             
             
             

 

Seizoen 2018 - 2019

Per 1 juli 2018 vervalt het 'eigen' programma. U vindt alle informatie in bovenstaande KNVB/Sportlink-widget.

Beker poulewedstrijden:  Zaterdag 1, 8 en 15 september 2018. Start competitie:  Zaterdag 22 september 2018.

Download hier de speeldagenkalender Zuid 1, seizoen 2018/’19 »  
VCK 1 speelt op schema 14, alle overige VCK teams op schema 12.
WD = Wedstrijddag (competitie), B = Beker, I = Inhaal.

•  Teams welke op een half of kwart veld spelen zorgen zelf voor een scheidsrechter/spelbegeleider!
•  Elftallen, op vrijdag 18:00 nog geen scheidsrechter vermeld: zelf voor scheidsrechter zorgen.