WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 28 toeschouwers online.

Standen (competitie)

De competitie indeling seizoen 2019-2020 is bekend: senioren, junioren, meisjes en pupillen!

Alles onder voorbehoud van wijzigingen door de KNVB.

 

COMPETITIE 2019-2020   VCK 1   3e klasse A   VCK 2   Res. 2e klasse A
    1 Bevelanders 1 1 's Heer Arendskerke 2
VCK 1 en 2 spelen A-categorie,
alle overige VCK teams B-categorie.
  
De competitie start voor iedereen
op zaterdag 21 september 2019.
 
Alle VCK jeugdteams spelen in
een najaars- en voorjaarsreeks.
Na de winterstop worden teams
op basis van de speelsterkte
heringedeeld.
2 De Noormannen 1 2 FC Axel 2
3 FC Dauwendaele 1 3 Kapelle 2
4 GPC Vlissingen 1 4 Kloetinge 3
5 Goes 1 5 Luctor Heinkenszand 2
6 Kapelle 1 6 Nieuwdorp 2
7 Lewedorpse Boys 1 7 RCS 2
8 Luctor Heinkenszand 1 8 SSV'65 2
9 Nieuwdorp 1 9 Oostkapelle/Domburg 2
10 Patrijzen 1 10 Serooskerke 3
11 RCS 1 11 VCK 2
12 VCK 1 12 Zaamslag 2
13 Veere 1    
14 Zaamslag 1    
           
           
  VCK 3   Res. 4e klasse 02   VCK 4   Res. 5e klasse 03   VCK 5   Res. 5e klasse 02
1 Arnemuiden 3 1 Arnemuiden 4 1 Arnemuiden 5
2 De Meeuwen 4 2 De Noormannen 3 2 Bevelanders 4
3 FC Axel 4 3 FC Dauwendaele 3 3 De Meeuwen 5
4 Jong Ambon 2 4 GPC Vlissingen 5 4 De Noormannen 4
5 Kloetinge 6 5 Lewedorpse Boys 3 5 FC Dauwendaele 4
6 Luctor Heinkenszand 5 6 MZVC 5 6 GPC Vlissingen 6
7 MZVC 2 7 Nieuwdorp 4 7 MZVC 6
8 Nieuwland 2 8 RCS 3 8 Oostkapelle/Domburg 5
9 FC De Westhoek 2 9 Serooskerke 5 9 Serooskerke 6
10 Oostkapelle/Domburg 4 10 Terneuzense Boys 5 10 Terneuzense Boys 6
11 VCK 3 11 VCK 4 11 VCK 5
12 Walcheren 4 12 Walcheren 5 12 Veere 3
           
           
  VCK JO19-1   1e klasse 01   VCK MO19-1   2e klasse 01   VCK JO17-1   3e klasse 02
1 Arnemuiden JO19-1 1 Apollo'69 MO19-1 1 De Meeuwen JO17-1
2 FC Axel JO19-1 2 Arnemuiden MO19-1 2 De Noormannen JO17-1
3 FC Dauwendaele JO19-1 3 Kloetinge MO19-1 3 MZC'11 JO17-2
4 Kapelle JO19-1 4 Krabbendijke MO19-1 4 Nieuwland JO17-1
5 Luctor Heinkenszand JO19-1 5 Luctor Heinkenszand MO19-1 5 RCS JO17-2
6 MZC'11 JO19-1 6 MZC'11 MO19-1 6 FC De Westhoek JO17-1
7 RCS JO19-1 7 Serooskerke/Veere MO19-1 7 Serooskerke/Veere JO17-1
8 Oostkapelle/Domburg JO19-1 8 SKNWK MO19-1 8 Oostkapelle/Domburg JO17-1
9 Steen JO19-1 9 Oostkapelle/Domburg MO19-1 9 VCK JO17-1
10 Tern.Boys JO19-1 10 Schoond./Bresk./Cadz. MO19-1 10 Walcheren JO17-2
11 Terneuzen JO19-1 11 VCK MO19-1 11 Yerseke JO17-1
12 VCK JO19-1     12 Zeelandia Middelburg JO17-2
13 Walcheren JO19-1        
           
           
  VCK MO17-1   2e klasse 01   VCK JO15-1   3e klasse 01   VCK MO15-1   2e klasse 01
1 Colijnsplaatse Boys MO17-1 1 's Heer Arendskerke JO15-1 1 DwO'15 MO15-1
2 FC Axel MO17-1 2 FC Axel JO15-2 2 FC Axel MO15-1
3 Kloetinge MO17-2 3 Jong Ambon JO15-1 3 Kapelle MO15-1
4 Kruiningen MO17-1 4 RCS JO15-2 4 Luctor Heinkenszand MO15-1
5 Luctor Heinkenszand MO17-1 5 HPC'16 JO15-1 5 MZC'11 MO15-1
6 RCS MO17-1 6 Apollo/Kwadend/Hoedek JO15-1 6 Nieuwland MO15-1
7 SSV'65 MO17-1 7 Terneuzense Boys JO15-2 7 FC De Westhoek MO15-1
8 Vogelw./Honten./SDO MO17-1 8 VCK JO15-1 8 Dauwendl/Nieuwland MO15-1
9 SVO/DKS'17 MO17-1 9 Walcheren JO15-2 9 Sluis/Aardenburg MO15-1
10 VCK MO17-1     10 Vogelw/Hont./SDO'63 MO15-1
11 Wolfaartsdijk MO17-1     11 Terneuzen MO15-1
12 Zeelandia Middelburg MO17-2     12 VCK MO15-1
        13 Zeelandia Middelburg MO15-1
           
           
          8 tegen 8
           
  VCK JO13-1   4e klasse 01   VCK MO13-1   3e klasse 01   VCK JO11-1   3e klasse 02   
1 De Meeuwen JO13-1 1 FC Dauwendaele MO13-1 1 FC Dauwendaele JO11-1
2 FC Axel JO13-2 2 Kapelle MO13-1 2 GPC Vlissingen JO11-1
3 Jong Ambon JO13-1 3 Kloetinge MO13-2 3 Patrijzen JO11-1
4 RCS JO13-2 4 Kruiningen MO13-1 4 Serooskerke/Veere JO11-1
5 Breskens/Schoondijke JO13-1 5 MZC'11 MO13-1 5 Oostkapelle/Domburg JO11-1
6 Sluis/Aardenburg JO13-1 6 MZC'11 MO13-2 6 VCK JO11-1
7 Tern.Boys JO13-2G 7 RCS MO13-1    
8 Terneuzen JO13-2 8 Hontenisse/SDO'63 MO13-1    
9 VCK JO13-1 9 VCK MO13-1    
10 Zeelandia Middelburg JO13-3 10 Zeelandia Middelburg MO13-1    
11 Zeelandia Middelburg JO13-4 11 Zeelandia Middelburg MO13-2    
           
           
  6 tegen 6   6 tegen 6   6 tegen 6
           
  VCK JO10-1   3e klasse 02   VCK JO10-2   4e klasse 03   VCK JO9-1   3e klasse 02
1 GPC Vlissingen JO10-1 1 Bevelanders JO10-1 1 Arnemuiden JO9-1
2 Kloetinge JO10-2 2 De Meeuwen JO10-1 2 DBGC JO9-1
3 Krabbendijke JO10-1 3 De Noormannen JO10-1 3 De Meeuwen JO9-1
4 Luctor Heinkenszand JO10-1 4 FC Dauwendaele JO10-1 4 Duiveland JO9-1
5 MZC'11 JO10-2G 5 GPC Vlissingen JO10-2 5 FC Dauwendaele JO9-1
6 RCS JO10-2 6 Nieuwland JO10-1 6 GPC Vlissingen JO9-1
7 VC Vlissingen JO10-1 7 RCS JO10-3 7 Jong Ambon JO9-1
8 VCK JO10-1 8 Serooskerke/Veere JO10-1 8 RCS JO9-2
9 Walcheren JO10-1 9 Oostkapelle/Domburg JO10-1 9 Serooskerke/Veere JO9-1
10 Zeelandia Middelburg JO10-3 10 VC Vlissingen JO10-2 10 SSV'65 JO9-2
    11 VCK JO10-2 11 VCK JO9-1
    12 Walcheren JO10-2    
           
           
  6 tegen 6   4 tegen 4   4 tegen 4
           
  VCK JO9-2   5e klasse 02   VCK JO7-1   1e klasse 01   VCK JO7-2   1e klasse 02
1 Apollo'69 JO9-1 1 Arnemuiden JO7-1 1 De Meeuwen JO7-1
2 Arnemuiden JO9-2 2 Bevelanders JO7-1G 2 FC Dauwendaele JO7-2
3 Colijnsplaatse Boys JO9-1 3 FC Dauwendaele JO7-1 3 GPC Vlissingen JO7-2
4 FC Dauwendaele JO9-3 4 GPC Vlissingen JO7-1 4 Jong Ambon JO7-1
5 Kloetinge JO9-5 5 RCS JO7-1 5 RCS JO7-2
6 Luctor Heinkenszand JO9-3 6 Lebo/SVN/VVB JO7-1 6 Serooskerke/Veere JO7-2
7 RCS JO9-3 7 Serooskerke/Veere JO7-1 7 Oostkapelle/Domburg JO7-2
8 Hoedek./Kwadend. JO9-1 8 Oostkapelle/Domburg JO7-1 8 VC Vlissingen JO7-1
9 Oostkapelle/Domburg JO9-1 9 VCK JO7-1 9 VCK JO7-2
10 VCK JO9-2 10 Zeelandia Middelburg JO7-2 10 Walcheren JO7-1
11 Walcheren JO9-3 11 Zeelandia Middelburg JO7-4 11 Zeelandia Middelburg JO7-3