Nieuws

Teamindelingen jeugd 2018/'19

Het is wat later dan normaal maar dit is de voorlopige team indeling voor komend seizoen. 

Bij enkele teams staat nieuwe speler vermeld i.p.v. een naam, bij deze teams hebben al één of meerdere spelers meegetraind maar zijn officieel nog geen lid, maar hebben aangegeven lid te zullen worden.

Zoals vermeld zijn er nog enkele vacatures, mocht u iemand weten…

Vragen en opmerkingen graag richting het jeugdbestuur: jeugdbestuur@vck-koudekerke.nl 

Eerst lekker genieten van de zomervakantie en dan gaan we, na de zomerstop, er een mooi seizoen van maken.

Het jeugdbestuur

 

VCK JO19-1 VCK JO17-1 VCK MO17-1
     
Brasser, Alexander Beer, Coen de Angelini, Simone
Bruijn, Yorick de Bruijne, Michiel de Brasser, Iris
Consemulder, Max Dries, Joep van den Bruijn, Amber de
Dekker, Abel Geerse, Demian Grefen, Sofie
Franke, Mats Hendrikse, Sjoerd Holtkamp, Mila
Geselle, Jaygani Hokken, Luuk Linders, Amara
Gruiter, Ricardo van de Keim, Calvin Looise, Nicole
Heulen, Victor van Kuiper, Jack Martens, Anouk
Hokken, Daan Lampert, Richard Prins, Chelsea
Houte, Joris van Lekatompessy, Delano Scheermeijer, Celeste
Raymond van Zuilen Luijten, Andre Schoor, Cheyenne van der
Rutten, Loek van Riemens, Daniel Visser, Charlize
Veenstra, Sjoerd Sol, Stefano Zegelink, Finn
Visser, Wessel de Tak, Lucca van der  
Wisse, Mark Vuuren, Daan van  
  Waal, Wessel de  
  Zwetsloot, Merijn  
     
Trainer: Dénis Onderdijk Trainer: Marcio de Boer Trainer: vacature
  Trainer: Daan van der Horst Trainer: vacature
     
     
VCK JO15-1 VCK MO15-1 VCK JO13-1
     
Baghdadi, Ahmad Assenberg, Meike Ahrouch, Zayd
Bruijn, Myron de Brasser, Dewi Caminada, Quint
Bruijne, Age de Derbedrosian, Elisa Hese, Dani van
Buitelaar, Dylan Nauta, Iris Meerman, Troy
Dobbelaar, Renzo Nieuwkerk, Jitte Nieuwkoop, Dany
Duine, Redgy Nieuwkerk, Minne Nijpjes, Torsten
Hamelink, Kevin Prins, Gwen Nugteren, Sven van
Harinck, Zico Riekwel, Liv Ridder, Sem de
Jochems, Delano Tange, Kim Seba, Stepan
Linders, Liam Tange, Lotte Tavenier, Finn
Remery, Wesley Wever, Stephanie de Verhage, Birk
Scheermeijer, Isaï Wijkel, Amber Verhage, Joshua
Soukup, Nathan Wijne, Chenna Yeganie, Daniel
Tavenier, Luc    
Vonk, Koen    
  Trainer: Corné Nieuwkerk  
Trainer: Vacature Trainer: Mark Wijne Trainer: Vacature
Leider: Paul de Bruijn Trainer: Ronald Marinisse Leider: Marit van Hese
  Trainer: Martijn Tange  
     
     
VCK MO13-1        8 tegen 8 VCK JO11-1        8 tegen 8 VCK JO11-2        8 tegen 8
     
Anker, Donna in 't Ahrouch, Haitam Arendse, Rik
Gesink, Amy Bruijn, Sylvan de Geldof, Roos
Heijde, Femke van der Garitta, Liam Goedbloed, Noa
Kambier, Kim Leijting, Manish Goedbloed, Tim
Nonnekes, Senneth Lieshout, Tim van Kokelaar, Niels
Ruiter, Sarah de Meulmeester, Finn Qiu, Chenhao
Siereveld, Lieke Vermeulen, Sven Vercouteren, Stijn
Snelders, Sylvana Vos, Pepijn Wielemaker, Finn
Visser, Marilynn   Aanvulling op roulatie basis Wisse, Luuk
Wever, Nathalie de   uit JO11-2 en JO10-1.  
     
Trainer: Zoë Kesteloo Trainer: Sven Wisse Trainer: Hans Vercouteren
Leider: Alex Gesink Leider: Michel Meulmeester Leider: Jolanda Goedbloed
Leider: Patrick Koops    
     
     
VCK JO10-1        6 tegen 6 VCK JO9-1        6 tegen 6 VCK JO8-1        6 tegen 6
     
Bos, Kaylan van den Dingemanse, Sidney Bree, Gijs de
Dekkers, Thym Dobbelaar, Tycho Joosse, Damian
Huiszoon, Raven Geertse, Mika Meulmeester, Sepp
Lieshout, Luuk van Geldof, Emma Nonnekes, Yannique
Lorier, Daan Hese, Yara van Stougje, Jayden
Nijpjes, Anders Kokelaar, Thijs Sturm, Guido
Nooijer, Bruce de Mikkers, Nina Vliegenthart, Siem
Ridder, Noa de Ommeren, Iris van Nieuw lid ?
Wijne, Bram Wekken, Milan van der  
  Wielemaker, Jari  
     
Trainer: Bregt Blom Trainer: Zico Harinck Trainer: Simon Vliegenthart
Leider: Linda van Lieshout Trainer: Plus ouders Trainer: Maurice Stougje
     
     
VCK JO7-1        4 tegen 4 VCK JO7-2        4 tegen 4  
     
Kaashoek, Ceder Looise, Sem  
Koeijvoets, Wessel Stougje, Sylvain  
Meijers, Joey Verhage, Melle  
Sanderse, Noah Nieuw lid ?  
Schepens, Thijs Nieuw lid ?  
Nieuw lid ? Nieuw lid ?  
     
Trainer: Ramon Koeijvoets Trainen bij JO7-1  
Trainer: Samuel Sanderse