WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 56 toeschouwers online.

Nieuws

Gezocht: leider/coach voor VCK 4

Zoals al eerder op deze site te lezen was, stopt Peter na ruim drie decennia als leider van ons elftal. De zoektocht naar een opvolger heeft tot nu toe nog niks concreets opgeleverd. We dachten dat we met een mailtje naar Amsterdam wel het één en ander konden regelen qua nieuwe leider/coach, maar helaas wachten we nog steeds op een reactie. Ze hebben het daar vast te druk met feestvieren na het winnen van de dubbel..

Nou kunnen we wel wachten tot het EK en de bondscoach van het eerste land dat uitgeschakeld wordt benaderen, maar nu we weer mogen trainen (of in ieder geval op het trainingsveld staan), is het toch wel handig om een leider/coach te hebben. Dus bij deze:

WE ZOEKEN EEN LEIDER/COACH VOOR VCK 4

Vereisten:
- snappen wat buitenspel is
- een beetje organisatorisch talent bezitten
- je hebt Whatsapp en weet hoe je een appje stuurt
- elf namen op een briefje (of bierviltje) kunnen schrijven voor de opstelling
- fit genoeg zijn voor de derde helft

Wat bieden wij:
- een gezellig team
- technische hoogstandjes
- typische kelderklasse blunders
- wereldgoals
- onverklaarbare eigen doelpunten
- een gezellige derde helft

Word jij de nieuwe leider/coach van VCK 4? (Duo’s zijn ook welkom) Stuur even een mailtje naar vck4.zoekt.leider@gmail.com