WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 56 toeschouwers online.

Nieuws

MO17-1 vs. Ijzendijke

Iedereen heeft recht op mijn mening

Het gaat goed met ons, het gaan zelfs heel goed met ons, zowel op sportief vlak als qua gezelligheid die ons team met zich meedraagt, sportief genieten wij nu van een weelde die we bijna niet kunnen dragen; 4 wedstrijden 12 punten, en je hoort dan ook niemand klagen. Toch is dat niet allemaal zomaar komen aanwaaien, en sterker nog dan dat, af en toe dreigt het flink spannend te worden of zelfs fout te gaan, en is onderschatting, gemakzucht en een veel te korte spanningsboog onze grootste vijand. Afgelopen zaterdag moesten we tegen de meiden van IJzendijke voetballen en de uitslagen, statistieken, scorebordjournalistiek en stand in de ranglijst spraken niet in hun voordeel en daarom gingen wij veel te makkelijk het veld in. IJzendijke heeft een team bij elkaar moeten sprokkelen met volgens mij MO 13-15-17 & 19 meiden om een elftal met een paar wissels bij elkaar te krijgen en naar Koudekerke te kunnen afreizen (respect). Wat hadden we het moeilijk tegen dit gemêleerde gezelschap, op de een of andere manier wisten ze ons spel zo te ontregelen dat er niet heel veel hoogstaand voetbal uitkwam en moesten we alle zeilen bijzetten om ons kopje boven water te houden. Met een hoop kunst- en vliegwerk stonden we in de eerste helft 3-0 voor en dat was tevens de eindstand. Elk team op elk niveau heeft minimaal 1x per seizoen zo’n wedstrijd die je beter snel kunt vergeten, dit was er zo eentje. Maar zonder geluk vaart niemand wel, en ze tellen ook gewoon mee als 3 punten. We zitten nog strak op koers, en de lat gaat langzaamaan toch omhoog van handhaving, naar linker rijtje, naar best of the rest, naar subtop, naar….. wie weet waar dit eindigen zal.

To be continued