WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 43 toeschouwers online.

Nieuws

Trainingen bij VCK (ivm maatregelen COVID-19)

Op de persconferentie van de premier op dinsdagavond 21 april 2020 hebben we te horen gekregen dat onze jeugd weer mag sporten en bewegen, dus ook lekker voetballen.

Als bestuur hebben we dit besproken en besloten dat er op ons complex, met in achtneming van een aantal regels, getraind kan worden.

LEES DEZE REGELS DUS ALLEMAAL GOED DOOR!

We gaan ervan uit dat iedereen zich aan deze regels houdt zodat we weer kunnen voetballen. Als er geconstateerd wordt dat er teams zijn die zich niet aan de opgestelde regels houden of ouders van kinderen het complex betreden, zijn we genoodzaakt om de trainingen van het betreffende team te staken voor de komende periode. We gaan ervan uit dat het niet zover zal komen en iedereen zijn verantwoordelijkheid neemt.

We kunnen ons goed voostellen dat er vragen zijn schroom niet om ons te bellen of te mailen.

Bestuur VCK