WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 60 toeschouwers online.

 
 
dappre 218x399
 

Nieuws

Droomstart voor VCK 2

Derbywinst en een legendarische vijfde editie PizzaParty!

Het voetbalseizoen is inmiddels al gestart. De kop is er af en traditiegetrouw startte VCK 2 het seizoen met het absolute hoogtepunt van het jaar: de vijfde editie van de legendarische PizzaParty. Deze keer viel alles op zijn plek. Het toeval wilde namelijk dat we precies op deze feestelijke dag de uitwedstrijd tegen aartsrivaal VV de Meeuwen op het programma hadden staan. Een zinderende derby én een feest op één dag: de ingrediënten voor een historische zaterdag waren aanwezig.

De spanning werd zaterdagochtend al vroeg opgebouwd toen ik de druk op de ketel zette met een scherp bericht in de groeps-app: "Heren, No points = No party!" Een duidelijke boodschap die door de mannen direct tussen de oren werd geknoopt. De missie was helder.

De Derby: Burenruzie in stijl beslecht!

Winnen van onze buren is inmiddels geen gewone wedstrijd meer, het is een absolute must! En wat hebben de mannen geleverd! Met een waanzinnige en ijzersterke prestatie werd VV de Meeuwen op eigen veld compleet met 3-0 opzij gezet. De felbegeerde driepunter werd binnengesleept dankzij drie fantastische goals van:

  • Wesley (Boom!)
  • Abdul (Klasse!)
  • Bram (Heerlijk!)

Met de buit binnen en de derbywinst op zak kon het feest pas écht losbarsten. En of die pizza’s na zo’n heerlijke overwinning lekkerder smaken? Reken maar van jazeker!

Het Feest: Pizza's, Darts en Grappa

De avond begon relaxed met een hapje en een drankje, maar de sfeer zat er al snel gigantisch goed in. Toen de dampende Tava's eenmaal arriveerden, brak het feest als een beest los: wat een energie en wat supergezellig! De sfeer kreeg halverwege nog een extra boost toen Paul, JanW en hun dames gezellig binnenvielen voor een flinke dosis extra gezelligheid.

Het absolute hoogtepunt in de keuken waren onze eigen masterchefs. Abbie en Ahkie ontpopten zich tot ware Pizzaioli. De twee kregen de smaak zó goed te pakken dat ze in volle vaart het deeg stonden te kneden en de ene na de andere goudbruine pizza uit de oven toverden. Ondertussen werd er diep in de man cave gestreden op het scherpst van de snede tijdens de bloedstollende en hilarische 'Dart 'n' Grappa'-competitie.

Wat een team!

Wat een fantastische dag en wat een ongelooflijk hechte vriendengroep is dit VCK 2. Deze kick-off zet meteen de toon voor de rest van het jaar. Wij zijn er helemaal klaar voor en kijken uit naar een sportief, positief en vooral onvergetelijk seizoen!

Sportieve groet,
Marco