WebshopVCK lb

Nieuws

Wie is er online?

Er zijn 53 toeschouwers online.

Nieuws

Gezocht: (club)scheidsrechter(s)!

Voor uitbreiding van ons team met (club)scheidsrechters zijn wij op zoek naar een vrijwilliger m/v. Ben of ken jij iemand die interesse heeft?

Als (club)scheidsrechter leidt je, meestal op zaterdag, wedstrijden tijdens het voetbalseizoen. Indien je regelmatig kan is dat voldoende, de aanstelling is roulerend waardoor er ook vrije zaterdagen zijn.

Doordat V.C.K. diverse vrouwenteams heeft lijkt het ons logisch en passend dat een vrouw "solliciteert", maar uiteraard is een man ook welkom.

Het volgen van een cursus bij de KNVB behoort tot de ondersteuning waarbij de club de kosten vergoed. Indien U bijvoorbeeld heeft gevoetbald en daardoor de spelregels kent en conditioneel in orde bent, dan is een start als club "scheids"mogelijk.

Voor meer informatie , vragen e.d. ben ik bereikbaar onder 0610384842 of 0118552222. Via mail op mensjobse@gmail.com.

Sjaak Jobse
Coördinator clubscheidsrechters V.C.K.